Cikkünk frissül
Videó
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
Magyarország, Csehország, Lengyelország és Szlovákia elkötelezett a visegrádi együttműködés megerősítése mellett - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.